Csapatbajnoki hétvége

Kétnapos csapatbajnoki dömpinget rendezett az ESMTK birkózó szakosztálya a Kruj Iván Sportcsarnokban Pesterzsébeten. Két nap alatt, két korosztály, két fogásnemben mérte össze tudását. Szombaton tizennyolc U15-ös csapat kötöttfogásban küzdött meg a csapatbajnoki címért. Vasárnap szintén a Kruj Iván Sportcsarnokban sorakoztak fel a csapatok, ezúttal az utánpótláskorú versenyzőkkel.

Eredmények:

U15-ös csapatunk a 7. helyezést érte el.

U17-es csapatunk a 8. helyezést érte el.

Gratulálunk fiúk!

További hírek

Megvolt az év első országos bajnoksága!

Február 14-ig kellett várni a birkózók idei első országos megmérettetésére.Az U13-as szabadfogású viadalon 60 szakosztály, 276 birkózója lépett szőnyegre. A népes mezőny sem hiányzott: két súlycsoportban is 30 fő felett

Tovább olvasom »

Sakk Egyéni Megyei Diákolimpia

2026. január 31-én rendezték meg Tatabányán a Sakk Megyei Egyéni Diákolimpiai Döntőt, melyen jeleskedtek a Dorogi AC igazolt és másodigazolt játékosai. Fiú 3. korcsoport: Fiú 3. korcsoport, versenyzői kategória: Lány

Tovább olvasom »

II. Tóth Gyula emlékverseny

Január 24-én Dorogon, a József Attila Művelődési Házban rendezték meg a II. Tóth Gyula Emlékversenyt, amely egyben a „10 város a magyar sakkozásért” – C. Hurrá Versenysorozat következő állomása is

Tovább olvasom »