Bajnokok!

Kézilabda szakosztályunk U17-es csapata 22 mérkőzésből 20 győzelemmel, 1 döntetlennel és 1 vereséggel, 41 ponttal a tabella élén zárta a bajnokságot.

Erdős Krisztián (edző) gondolatai:

A felkészülést már július utolsó hetében elkezdtük. Úgy gondolom sikerült a lányokat jó formába hozni fizikálisan és mentálisan is.
Célunk a bajnokság megnyerése volt. A csapat ebben a tudatban állt hozzá minden egyes edzéshez és mérkőzéshez. A játék élvezete volt az első majd  az akarat, és ha ez a kettő dolog párosul, akkor a többi az magáért beszél. Voltak nehezítő körülmények, mert az energiaválság miatt el kellett hagyni otthonunkat és több hónapon keresztül más csarnokban edzettünk. Természetesen örültünk annak, hogy egyáltalán tudtunk edzeni. Tokodon az Általános Iskola tornatermében és Esztergomban a városi sportcsarnokban dolgoztunk. Mindezek mellett voltak hullámvölgyek, amikből sikeresen ki tudtunk mászni.

Csapat tagjai: Brosch Bettina, Dombóvári Gréta, Farkas Réka, Kovács Hanna, Pálfi-Lánchidi Hanna,Parák Ivett, Sátek Hilária Kendra,Szórádi Csenge, Tóth Miriam, Demcsik Alexandra, Csibra Renáta Lara, Dobin Kinga , Hartmann Petra, Buttinger Ivett, Jurácsik Lili, Pagurka Kornélia, Sámson Lili,Potocná Laura, Horváth Jázmin, Bánsági Liza

Büszkeséggel tölt el ha vissza tekintünk erre a szezonra . Sok akarat , energia , siker és a hullámvölgyek után nyakunkba akaszthattuk az aranyérmet .

Gratulálunk!

Egy válasz

1. Gratulálok!! Ügyes és jó kis csapat vagytok!!
    További sok sikert nektek!☺️

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

További hírek

Csallóközi Nagydíj

A bősi birkózó egyesület a dunaszerdahelyi sportcsarnokban rendezte meg a már régi hagyományokra visszanyúló kötöttfogású Csallóközi Nagydíjat. A jó hangulatú versenyen több mint 10 ország versenyzői küzdöttek az érmekért. Dorogra

Tovább olvasom »

Szerencse páros verseny

Remek hangulatban lezajlott az első dorogi Szerencse páros verseny. Nagy izgalmak közt soroltuk ki a helyszínen a párokat és a csoportokat is, voltak nagy meglepetés párosok. 32 fő nevezéséből 7

Dupla verseny

Huszonnégy U12-es alakulat sorakozott fel a pesterzsébeti Kruj Iván Sportcsarnokban a szabadfogású országos csapatbajnokságon. A Dorogi AC csapata a 12. helyen végzett. Az U15-ös szabadfogású és női országos bajnoksággal zárult

XI. Tadashi Kupa

Hétvégén Kisteleken a XI. Tadashi Kupán küzdöttek karate szakosztályunk versenyzői. A versenyen 3 ország 192 versenyzője mérte össze tudását kata és kumite versenyszámban.  Eredmények Kata versenyszámban: Eredmények Kumite versenyszámban: Gratulálunk

Kézilabdás évzáró piknik

2024. június 8-án tartottuk évzáró piknikünket, ahol kicsik és nagyok, szülők, nagyszülők és edzők együtt búcsúztattuk a 2023/2024-es kézilabdás évadot. Györgyné Körmöczi Renáta szakosztályvezető értékelte a szezont, majd megköszönte a