Kettős helytállás!

A Dorogi AC darts szakosztálya újabb emlékezetes fordulót zárt a Nemzeti Csapatbajnokság IV. osztályában. A harmadik játéknapon mindkét dorogi csapat versenybe szállt – egyik hazai környezetben, másik idegenbeli táblák előtt.

A hazai meccseket a jól ismert Sport Büfé falai között rendezték meg, ahol a játékosokat nemcsak az ellenfelek, hanem a nyári forróság is próbára tette. Ennek ellenére két meccset magabiztosan nyert meg a csapat:

  • Dorogi AC – REAC SISE: 9–2
  • Dorogi AC – Smile DC V.: 9–2

Az erős Katakomba DSE elleni összecsapás (2–9) most nem sikerült, de a küzdés és a csapatszellem példaértékű volt.

A második dorogi alakulat Budapesten, a Kinizsi TTK vendégeként lépett tábla elé. A mérkőzések szorosak, küzdelmesek voltak:

  • Dorogi DC – Smile DC IV.: 9–5
  • Dorogi DC – Sport DC: 7–9
  • Dorogi DC – Kinizsi TTK: 7–9

A két vereség hajszálon múlott, és jól tükrözte a csapat fejlődését, összeszokottságát.

A Dorogi AC dartsosainak útja tovább folytatódik – Hajrá Dorog!

További hírek

Jótékonysági BJJ szeminárium Dorogon

Kempo szakosztályunk január 11-én (vasárnap) jótékonysági Brazilian Jiu-Jitsu (BJJ) szemináriumot szervez a Dorogi Sportcsarnokban, 11:00 és 13:00 óra között. A szemináriumot Fazekas András vezeti, aki a Dorogi Atlétikai Club edzői

Tovább olvasom »