U20-as országos bajnokság

Szombaton a szabadfogásban és női birkózásban, míg vasárnap kötöttfogásban mérkőzött meg az országos bajnoki címekért a junior korosztály.

A két napos U20-as országos bajnokságnak a tatabányai Földi Imre Sportcsarnok adott otthont. A szombati viadalon szabadfogásban zajlottak a mérkőzések.

Eredmények:

  • 74 kg Papp Barnabás 3- hely
  • 79 kg Torda Kende – 3. hely

Vasárnap kötöttfogású eredmények:

  • 63 kg Zóni Dániel – 2. hely
  • 63 kg Kuczora Márk – 4. hely
  • 72 kg Papp Barnabás – 2. hely
  • 72 kg Kátai Marcell – 3. hely
  • 77 kg Torda Kende – 5. hely
  • 97 kg Lakatos Árpád – 5. hely
  • 130 kg Szilágyi Dániel – 2. hely

Gratulálunk! Hajrá Dorog!

További hírek

Megvolt az év első országos bajnoksága!

Február 14-ig kellett várni a birkózók idei első országos megmérettetésére.Az U13-as szabadfogású viadalon 60 szakosztály, 276 birkózója lépett szőnyegre. A népes mezőny sem hiányzott: két súlycsoportban is 30 fő felett

Tovább olvasom »

Sakk Egyéni Megyei Diákolimpia

2026. január 31-én rendezték meg Tatabányán a Sakk Megyei Egyéni Diákolimpiai Döntőt, melyen jeleskedtek a Dorogi AC igazolt és másodigazolt játékosai. Fiú 3. korcsoport: Fiú 3. korcsoport, versenyzői kategória: Lány

Tovább olvasom »

II. Tóth Gyula emlékverseny

Január 24-én Dorogon, a József Attila Művelődési Házban rendezték meg a II. Tóth Gyula Emlékversenyt, amely egyben a „10 város a magyar sakkozásért” – C. Hurrá Versenysorozat következő állomása is

Tovább olvasom »