Klányi Krisztofer 5. az U23-as EB-n!

Sajnos a török Toprak 7-0-ra legyőzte Krisztofert a bukaresti U23-as Európa-bajnokság kötöttfogású 72 kilogrammos bronzmérkőzésén. Krisz az előző napon litván és lengyel ellenfelét múlta felül. A döntőbe jutásért ukrán ellenfelétől szenvedett vereséget.

Krisz ezzel 5. lett a román fővárosban.

Szívből gratulálunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

További hírek

Csallóközi Nagydíj

A bősi birkózó egyesület a dunaszerdahelyi sportcsarnokban rendezte meg a már régi hagyományokra visszanyúló kötöttfogású Csallóközi Nagydíjat. A jó hangulatú versenyen több mint 10 ország versenyzői küzdöttek az érmekért. Dorogra

Tovább olvasom »

Szerencse páros verseny

Remek hangulatban lezajlott az első dorogi Szerencse páros verseny. Nagy izgalmak közt soroltuk ki a helyszínen a párokat és a csoportokat is, voltak nagy meglepetés párosok. 32 fő nevezéséből 7

Dupla verseny

Huszonnégy U12-es alakulat sorakozott fel a pesterzsébeti Kruj Iván Sportcsarnokban a szabadfogású országos csapatbajnokságon. A Dorogi AC csapata a 12. helyen végzett. Az U15-ös szabadfogású és női országos bajnoksággal zárult

XI. Tadashi Kupa

Hétvégén Kisteleken a XI. Tadashi Kupán küzdöttek karate szakosztályunk versenyzői. A versenyen 3 ország 192 versenyzője mérte össze tudását kata és kumite versenyszámban.  Eredmények Kata versenyszámban: Eredmények Kumite versenyszámban: Gratulálunk

Kézilabdás évzáró piknik

2024. június 8-án tartottuk évzáró piknikünket, ahol kicsik és nagyok, szülők, nagyszülők és edzők együtt búcsúztattuk a 2023/2024-es kézilabdás évadot. Györgyné Körmöczi Renáta szakosztályvezető értékelte a szezont, majd megköszönte a