Szoros mérkőzés az elődöntő első mérkőzésén!

Április 15-én hétfőn esti időpontban játszottuk le a bajnokság elődöntőjének első mérkőzését. Pázmánd csapatát fogadtuk, akik az alapszakaszban első helyen végeztek, így tudtuk, hogy egyáltalán nem vár könnyű mérkőzés ránk. A mérkőzést mindkét csapat nagy lendülettel kezdte. Az első félidőben a két csapat szinte fej-fej mellett haladt, hol a hazai, hol pedig a vendégcsapat ragadta magához a vezetést, de ellépni egyik sem tudott a másiktól. Az utolsó öt percben három góllal is vezettünk, de az elkövetett technikai hibák miatt a félidőt döntetlen állással zártuk. (13:13). A második félidőt a vendégek kezdték koncentráltabban. Mi sajnos több hibát vétettünk, ami megbosszulta magát. A 45. percben már öt gólos hátrányban voltunk. A második 15 percben határozottabbak lettünk, a védekezés során szerzett labdákkal tudtunk gyors gólokat lőni, de ez is kevésnek bizonyult. A visszavágóra két gólos hátránnyal indulunk április 23-án. Tudjuk, hogy nem lesz egyszerű idegenben legalább három góllal nyerni, de mindent megteszünk, hogy győztesen hagyjuk el a pázmándi pályát.

A végeredmény: Dorogi AC – Pázmánd SE: 27:29 (13:13)

A csapat tagjai: Gyuránki Bernadett és Fehér Lilla kapusok, Előd Nikoletta, Gellérfi Éva (1 gól), Manczal Dóra (4 gól), Hartmann Petra (7 gól), Illés Eszter (3 gól), Priáll Edina (6 gól), Haskó Judit (2 gól), Jármai Eszter (3 gól), Pétervári Dzsenifer (1 gól), Jurácsik Lili.

Edző: Györgyné Körmöczi Renáta