Hazai győzelem

Györgyné Körmöczi Renáta edző gondolatai: November 12-én hazai pályán fogadtuk az Ács csapatát a megyei bajnokságban. A mérkőzést nagy lendülettel kezdtük el, aminek az eredménye meg is lett, a 12. percben már közel tíz gólos előnyre tettünk szert. Ezután sajnos jött egy kis hullámvölgy, lövéseink a kapufát vagy az ellenfél kapusát találták el, így előnyünket nem tudtuk növelni, sőt némileg csökkent is a két csapat közti különbség. A félidőig azonban sikerült 12 gólos előnyt kialakítani. A második félidőben is egyértelműen kezünkben tartottuk a mérkőzést. Lerohanásaink és átlövéseink is szép gólokat hoztak. A mérkőzést megérdemelten, nagy fölénnyel nyertük meg.

Dorogi AC – Ácsi Kinizsi SC  46:26  (23:11)

A csapat tagjai: Gyuránki Bernadett és Fehér Lilla (kapusok), Előd Nikoletta (10 gól), Manczal Dóra (2 gól), Hartmann Petra (10 gól), Illés Eszter (6 gól), Priáll Edina (2 gól), Jármai Eszter (6 gól), Pétervári Dzsenifer (3 gól), Jurácsik Lili (5 gól), Gellérfi Éva (2 gól)

Gratulálunk!

További hírek

Jótékonysági BJJ szeminárium Dorogon

Kempo szakosztályunk január 11-én (vasárnap) jótékonysági Brazilian Jiu-Jitsu (BJJ) szemináriumot szervez a Dorogi Sportcsarnokban, 11:00 és 13:00 óra között. A szemináriumot Fazekas András vezeti, aki a Dorogi Atlétikai Club edzői

Tovább olvasom »