Győztes kezdés

Győzelemmel kezdte a tavaszi szezont kézilabda szakosztályunk felnőtt csapata!

Az NB II női felnőtt bajnokság északi csoportjának 3. helyén álló, DKA Vác csapata látogatott Dorogra. A hazaiak álmos kezdés után, felszívták magukat és 5 gólos hátrányból 13-14-es eredménnyel vágtak neki a 2. félidőnek.

A második játékrészben, fej – fej mellett küzdöttek a csapatok, kiélezett végjátékban, a lefújás előtt 3 másodperccel a dorogiak belőtték a 2 pontot érő győztes gólt.

VÉGEREDMÉNY

Dorogi AC – DKA Vác 27-26 (13-14)

Ifjúsági mérkőzés : Dorogi AC – DKA Vác 19-38 (10-20)

Gula Gabriella: ” Nehéz időszakon vagyunk túl, a felkészülésünk sem úgy sikerült ahogy terveztük, de a lányok fantasztikusan küzdöttek, erőn felül teljesítettek, mindenki kivette a részét, mérhetetlenül büszkék vagyunk rájuk!

Gratulálunk, hajrá Dorog!

További hírek

Jótékonysági BJJ szeminárium Dorogon

Kempo szakosztályunk január 11-én (vasárnap) jótékonysági Brazilian Jiu-Jitsu (BJJ) szemináriumot szervez a Dorogi Sportcsarnokban, 11:00 és 13:00 óra között. A szemináriumot Fazekas András vezeti, aki a Dorogi Atlétikai Club edzői

Tovább olvasom »