Kempo sikerek

A kempo szakosztály sportolói felnőtt válogatott pontszerző versenyen remekeltek!

Kempo szakosztályunk 3 fővel képviselte magát a Dunakeszin
megrendezett felnőtt válogatott pontszerző versenyen.

Az UWSKF (United World Sport Kempo Federation) keretein belül szervezett össz kempo válogatott pontszerző versenye, felnőtt kategóriában régóta kiemelt szerepet foglal el minden kempos versenynaptárában. Kiss Roland B-viadalban aranyérmes lett. Farkas Koppány A és B viadalban is aranyérmes lett, illetve formagyakorlat versenyszámban ezüstérmet szerzett. Gazda Zsolt formagyakorlatban 4. , B-viadalban 1. és pusztakezes küzdelemben 2. helyezést ért el.

Gratulálunk a versenyzőknek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

További hírek

Sikeres hétvégén vannak túl dartsosaink

Szombaton Dorogon cricket versenyt rendeztünk, ahol Miskolci Péter magabiztosan nyerte a tornát, ezzel értékes pontokat is szerzett. Szabó József a második, míg Kovács Dávid a harmadik helyen végzett. Gratulálunk! Vasárnap

Tovább olvasom »

Győzelem a véghajrában

Utolsó előtti fordulót Esztergomban rendezték meg az U12-es korosztály számára. Ezúttal a Tatbánya és Lébény csapata volt az ellenfél. Bartl Eszter edző értékelte a játéknapot: Már reggel éreztem a lányokon,

Utolsó előtti U14- es bajnoki forduló

U14-es csapatunk szombaton Mórra utazott, hogy a soron következő bajnoki fordulón ismét a Pilisvörösvár és Ács csapataival mérkőzzön meg. Pinczés Tímea edző értékelte a játéknapot: Már a melegítésnél látszott a

Küzdelem hazai pályán

Április 28- án hazai pályán fogadtuk a Pilisvörösvár és az Ács csapatát az Országos Gyermekbajnokság soron következő fordulójában. Pinczés Tímea edző értékelte a játéknapot: A vörösvári lányok ellen a kezdeti

Kempo utánpótlás verseny Szadán

Shorinji Toraken Ryu és Kurayfat Kempo Szövetség fővédnöksége alatt utánpótlás kempo kupát szervezett hétvégén a Fehér Tigris Szabadidő- és Sportegyesület Szada Kupa néven. A versenyen közel 140 fő mérettette meg

Tripla verseny

Április 27-28-án az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Varga Jánosra emlékeztek az abonyi U17-es szabadfogású és női országos bajnokságon. Közel kétszáz kadét korú birkózó próbált szerencsét április utolsó szombatján az abonyi