Emlékverseny és nyílt kempo világkupa

Hétvégén rendezték meg Szigetszentmiklóson a nagymúltú emlékversenyt és nyílt kempo világkupát, mely sokáig Juhász Ferenc mesternek állított emléket. A verseny szervezői a magyarországi Kempo Szervezetek Sportági Szövetsége, a Hun Kempo Kai Szövetsége, illetve az International Kempo-Karate and Kobudo Federational volt. A Dorogi Atlétikai Club versenyzői technikai és küzdelmi számokban is képviselték magukat. Sensei Farkas Koppány full contactban és formagyakorlatban is első helyezést ért el. Vágvölgyi Vazul light contactban második helyezést, földharc küzdelemben első helyezést ért el. Velünk tartott a Dorogi Nehézatlétikai Club kick-box versenyzője Puksa Luca, aki edzéseinket is látogatja, light contactban első helyezést ért el.


Gratulálunk minden versenyzőnek!

További hírek

Utánpótlás Kupa

Szigethalmon rendezték meg a 2026. évi Utánpótlás Kupát. Dorogról öt harcos vett részt a megmérettetésen. Fritz Dánielnek, Sárközi Bencének és Szilvási Máténak ez volt az első versenye. Mindhárman keményen küzdöttek,

Tovább olvasom »

U20-as kötöttfogású válogatóverseny

Szombaton rendezték meg az U20-as kötöttfogású birkózók idei első válogatóversenyét. Felvidéki, vajdasági, német, román és ukrán birkózók is szőnyegre léptek az év első U20-as kötöttfogású válogatóversenyén, amelyet szombaton az FTC

Tovább olvasom »