VII. Nemzetközi ENSI Kupa

Vasárnap Törökbálinton a VII. Nemzetközi ENSI Kupán vettek részt karatékáink. A versenyen 5 ország 207 versenyzője küzdött, 4 tatamin. A Dorogi Atlétikai Clubot 16 versenyző és 2 bíró (a 2 danos Kovács János és az 1 danos Bauer Kristóf) képviselte.

A versenyen a dorogi és nyergesújfalui dojoink kezdő és haladó versenyzői indultak nagy lelkesedéssel. Bauer Kristóf nemcsak bíróként, hanem versenyzőként is szépen szerepelt. Jó küzdelmeket láttunk, ovis kategóriától a felnőtt kategóriáig.

Eredményeink:

Bauer Kristóf 1.hely 🥇; Bauer Botond 1.hely🥇; Horváth Réka 1.hely🥇; Horváth Sára 1.hely 🥇; Molnár Zara 1.hely 🥇; Vágvölgyi Vajk 1.hely 🥇

Nádas Dániel 2.hely 🥈; Silling Márton 2.hely 🥈; Ács Koppány 2.hely 🥈;

Bokros Gvendolin 3.hely 🥉; Nádas József 3.hely 🥉; Vágvölgyi Dalma 3.hely 🥉; Mátyás Gergő 3.hely 🥉Millei Dóra 3.hely 🥉; Németh Milán 3.hely  🥉