Molnár Zara a hónap sportolója októberben!

A Dorogi Atlétikai Club minden hónapban díjazza az előző hónap legeredményesebb, legjobb teljesítményt nyújtott sportolóját. Célunk, hogy minél jobban népszerűsítsük szakosztályainkat és sportolóinkat.

Zara az utóbbi időben nagyon intenzív edzésbe kezdett. Szinte az összes edzésen részt vett és teljes erőbedobással készült a megmérettetésekre. Fiatal kora ellenére már több verseny és szép eredmény van a háta mögött. Október elején Budapesten megrendezett Knock-Down magyar bajnokságon 3. helyezést ért el kumitében. Október második felében pedig Dorogon az utánpótlás bajnokságon ért el 1. helyezést.

Az ajándékcsomagot Vig Attila a Dorogi AC elnöke adta át.

Gratulálunk az elismeréshez!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

További hírek

Bronzérmet érő győzelem!

Május 18-án került sor a vármegyei női kézilabda bajnokság utolsó mérkőzésére, aminek a tétje a dobogó harmadik helye volt. A mérkőzést a Hajmáskér csapatával játszottuk. Helyzeti előnyből indultunk, hiszen a

Tovább olvasom »

Sikeres hétvégén vannak túl dartsosaink

Szombaton Dorogon cricket versenyt rendeztünk, ahol Miskolci Péter magabiztosan nyerte a tornát, ezzel értékes pontokat is szerzett. Szabó József a második, míg Kovács Dávid a harmadik helyen végzett. Gratulálunk! Vasárnap

Győzelem a véghajrában

Utolsó előtti fordulót Esztergomban rendezték meg az U12-es korosztály számára. Ezúttal a Tatbánya és Lébény csapata volt az ellenfél. Bartl Eszter edző értékelte a játéknapot: Már reggel éreztem a lányokon,

Utolsó előtti U14- es bajnoki forduló

U14-es csapatunk szombaton Mórra utazott, hogy a soron következő bajnoki fordulón ismét a Pilisvörösvár és Ács csapataival mérkőzzön meg. Pinczés Tímea edző értékelte a játéknapot: Már a melegítésnél látszott a

Küzdelem hazai pályán

Április 28- án hazai pályán fogadtuk a Pilisvörösvár és az Ács csapatát az Országos Gyermekbajnokság soron következő fordulójában. Pinczés Tímea edző értékelte a játéknapot: A vörösvári lányok ellen a kezdeti