Idén hamarabb jött a Mikulás

Az immár hagyományosnak mondható dorogi Mikulás Kupát idén korábban, november végén rendezték meg, hisz jelenleg Bukarestben versenyeznek karatékáink. Több, mint 170 karatéka mérettette meg magát, 3 országból.

Külön öröm volt köszönteni az osztrák és szlovák versenyzőket, és a maroknyi lelkes inkluzív csapatot is. Kiemelt fontosságú számunkra az elfogadás, az egyéni fejlődés értékelése. Hisszük, hogy mindenkinek helye van valahol. Miért ne nálunk? A formagyakorlatok, majd a megnyitó után az izgalmas küzdelmek jöttek. Minél jobban telt az idő, annál tapinthatóbb volt a feszültség, keményebbek voltak az összecsapások. Nap végére kimerülve, de boldogan távoztak vendégeink, hisz mindenki igyekezett a legjobb formáját nyújtani. Köszönjük a támogatást a lelkes szülőknek, és a felajánlott nyereményeket a BAUMIT Kft-nek!

Hajrá Dorog!

Eredményeink:

Csipeszharc

  • 1. Reel Márk
  • 2. Szilágyi-Brassói Teodor

Fej-Boka

  • 1. Jónás Luca Rell Márk
  • 2. Kiss Benett
  • 3. Tamási Levente

Kata

  • 1. Molnár Zara, Gongola Emma, Sárkány Alíz
  • 2. Bakó Ádám, Horváth Sára, Kovács Richárd
  • 3. Horváth Réka, Kelemen Balázs, Körmendi Adél, Nagy Gábor Benett, Németh Gergő, Száraz Renáta, Vágvölgyi Dalma

Kumite

  • 1. Berta Orda, Horváth Réka, Kerékgyártó Gabriella, Vágvölgyi Vajk
  • 2. Bauer Botond, Jónás Kornél, Jónás Luca, Molnár Zara, Pánti Benedikt, Rell Márk, Rozovits Fülöp, Vágvölgyi Dalma
  • 3. Bakó Ádám, Berta Orda, Horváth Sára, Körmendi Adé,l Nádas Dániel, Pap Szaffi, Rell Dorka, Pokornyi Gergő, Szilágyi-Brassói Teodor, Tóth Ákos

További hírek

Dupla U20 Országos Bajnokság a hétvégén! 

Szép hétvégét zártak birkózóink az U20-as Országos Bajnokságon! Pénteken a pesterzsébeti Kruj Iván Sportcsarnok adott otthont az U20-as kötöttfogású országos bajnokságnak.A rangos viadal egyben a júliusi, szkopjei Európa-bajnokság egyik válogatóversenye

Tovább olvasom »

Szilágyi Dominik Európa- bajnoki ezüstérmes

Az elmúlt héten sem maradtak izgalmak nélkül birkózóink, az U17-es korosztályban versenyző Szilágyi Dominik Szamakovban lépett szőnyegre az Európa-bajnoki éremért. Dominik remek teljesítménnyel, három magabiztos győzelmet követően jutott be a

Tovább olvasom »

U15 Országos Bajnokság – Abony 

Zalaegerszeg után ezúttal Abony adott otthont az U15-ös korosztály szabadfogású országos bajnokságának, ahol fiataljaink ismét szőnyegre léptek a bajnoki címekért! A dorogi eredmények ezúttal is hasonlóan alakultak, mint a kötöttfogású

Tovább olvasom »