Az immár hagyományosnak mondható dorogi Mikulás Kupát idén korábban, november végén rendezték meg, hisz jelenleg Bukarestben versenyeznek karatékáink. Több, mint 170 karatéka mérettette meg magát, 3 országból.
Külön öröm volt köszönteni az osztrák és szlovák versenyzőket, és a maroknyi lelkes inkluzív csapatot is. Kiemelt fontosságú számunkra az elfogadás, az egyéni fejlődés értékelése. Hisszük, hogy mindenkinek helye van valahol. Miért ne nálunk? A formagyakorlatok, majd a megnyitó után az izgalmas küzdelmek jöttek. Minél jobban telt az idő, annál tapinthatóbb volt a feszültség, keményebbek voltak az összecsapások. Nap végére kimerülve, de boldogan távoztak vendégeink, hisz mindenki igyekezett a legjobb formáját nyújtani. Köszönjük a támogatást a lelkes szülőknek, és a felajánlott nyereményeket a BAUMIT Kft-nek!
Hajrá Dorog!
Eredményeink:
Csipeszharc
- 1. Reel Márk
- 2. Szilágyi-Brassói Teodor
Fej-Boka
- 1. Jónás Luca Rell Márk
- 2. Kiss Benett
- 3. Tamási Levente
Kata
- 1. Molnár Zara, Gongola Emma, Sárkány Alíz
- 2. Bakó Ádám, Horváth Sára, Kovács Richárd
- 3. Horváth Réka, Kelemen Balázs, Körmendi Adél, Nagy Gábor Benett, Németh Gergő, Száraz Renáta, Vágvölgyi Dalma
Kumite
- 1. Berta Orda, Horváth Réka, Kerékgyártó Gabriella, Vágvölgyi Vajk
- 2. Bauer Botond, Jónás Kornél, Jónás Luca, Molnár Zara, Pánti Benedikt, Rell Márk, Rozovits Fülöp, Vágvölgyi Dalma
- 3. Bakó Ádám, Berta Orda, Horváth Sára, Körmendi Adé,l Nádas Dániel, Pap Szaffi, Rell Dorka, Pokornyi Gergő, Szilágyi-Brassói Teodor, Tóth Ákos






