Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

További hírek

Bronzérmet érő győzelem!

Május 18-án került sor a vármegyei női kézilabda bajnokság utolsó mérkőzésére, aminek a tétje a dobogó harmadik helye volt. A mérkőzést a Hajmáskér csapatával játszottuk. Helyzeti előnyből indultunk, hiszen a párharc első mérkőzésén hazai pályán sikerült nyolc góllal nyerni. A mérkőzést sajnos sok technikai hibával, rontott lövéssel és gyenge kapus teljesítménnyel kezdtük. A 15. perc tájékán sikerült felébrednünk és utolérnünk a rendkívül motivált ellenfelünket. Az első félidő végére két gólos vezetést szereznünk. A második félidő első része kiegyenlített küzdelmet hozott,

Tovább olvasom »

XX. emlékverseny nyílt nemzetközi harművészeti bajnokság

A Dorogi Atlétikai Club Kempo Szakosztálya, az elmúlt évekhez hasonlóan, képviselte magát az idén 20. alakalommal megrendezett emlékversenyen, melyet az elhunyt kempo mesterek tiszteletére szerveznek minden évben. A Szigetszentmiklóson rendezett versenyen Kiss Roland ezüst érmet szerzett B-viadalból, Vágvölgyi Vazul szintén ezüst érmet szerzett C és B viadalból is, illetve bronz érmet Gí Submissionből. Gratulálunk versenyzőinknek!

Sikeres hétvégén vannak túl dartsosaink

Szombaton Dorogon cricket versenyt rendeztünk, ahol Miskolci Péter magabiztosan nyerte a tornát, ezzel értékes pontokat is szerzett. Szabó József a második, míg Kovács Dávid a harmadik helyen végzett. Gratulálunk! Vasárnap amatőr játékosaink egy svájci levezetésű páros versenyen vettek részt, ahol az előkelő 5. helyezést érték el. Szép volt Frank Viktor, Fazekas Szilárd! Szintén vásárnap Párkányban rendezték meg a Májusi Kupa dartsversenyt, ahol Hummel Dániel végig nagyszerű játékkal, a döntőben ráadásul 6-0 eredménnyel megnyerte a tornát. Szabó József az előző napi

Győzelem a véghajrában

Utolsó előtti fordulót Esztergomban rendezték meg az U12-es korosztály számára. Ezúttal a Tatbánya és Lébény csapata volt az ellenfél. Bartl Eszter edző értékelte a játéknapot: Már reggel éreztem a lányokon, hogy valami nincsen rendben, közeledik a szezon vége, itt a „nyár”. Igencsak döcögősen indult az első mérkőzésünk. Több hibával játszottunk, de próbáltunk küzdeni, kihozni a mérkőzésből, amit csak lehet. Egy küszködős mérkőzéssel, de sikerült felül kerekedni ellenfelünkön, így 14-11-es végeredménnyel zártunk az első küzdelmet. Második megmérettetésünk előtt mondtam a lányoknak,

Utolsó előtti U14- es bajnoki forduló

U14-es csapatunk szombaton Mórra utazott, hogy a soron következő bajnoki fordulón ismét a Pilisvörösvár és Ács csapataival mérkőzzön meg. Pinczés Tímea edző értékelte a játéknapot: Már a melegítésnél látszott a lányokon, hogy ma más hőfokon pörögnek. Mindkét mérkőzésen az első perctől kezdve „haraptak”. Végig óriási védekezést mutatva mindig megakasztottuk az ellenfeleink támadásait és így pontatlanok voltak a lövéseik. A mi támadásaink viszont kidolgozottak, megfontoltak voltak, bár még mindig elég nagy százalékban hibázunk a ziccerek értékesítésében. Kapusunk, Bakonyi Bíborka lehúzta a

Küzdelem hazai pályán

Április 28- án hazai pályán fogadtuk a Pilisvörösvár és az Ács csapatát az Országos Gyermekbajnokság soron következő fordulójában. Pinczés Tímea edző értékelte a játéknapot: A vörösvári lányok ellen a kezdeti kapkodást, lámpalázat legyőzve magabiztos győzelmet arattunk. Mindenki bizonyítani szeretett volna itthon és ez néha kapkodásba torkollott, illetve pontatlanul lőttünk az elején. Ahogyan belemelegedtünk a játékba úgy jöttek a jó megoldások is, a magabiztos kapusteljesítmény mellett. Szép keresztmozgásokból születtek a gólok és a védekezés is összeállt. A második mérkőzésen, az ácsiak