Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

További hírek

Dupla verseny

Huszonnégy U12-es alakulat sorakozott fel a pesterzsébeti Kruj Iván Sportcsarnokban a szabadfogású országos csapatbajnokságon. A Dorogi AC csapata a 12. helyen végzett. Az U15-ös szabadfogású és női országos bajnoksággal zárult a hazai versenyszezon első fele. Június 16-án, vasárnap a miskolci Egyetemi Körcsarnokban rendezték meg a 2024. évi versenyszezon első felének záróviadalát, a serdülőkorúak szabadfogású és női országos bajnokságát. Eredményeink: Gratulálunk!

Tovább olvasom »

XI. Tadashi Kupa

Hétvégén Kisteleken a XI. Tadashi Kupán küzdöttek karate szakosztályunk versenyzői. A versenyen 3 ország 192 versenyzője mérte össze tudását kata és kumite versenyszámban.  Eredmények Kata versenyszámban: Eredmények Kumite versenyszámban: Gratulálunk a versenyzőknek!  Jó felkészülést a nyári övvizsgákra!

Kézilabdás évzáró piknik

2024. június 8-án tartottuk évzáró piknikünket, ahol kicsik és nagyok, szülők, nagyszülők és edzők együtt búcsúztattuk a 2023/2024-es kézilabdás évadot. Györgyné Körmöczi Renáta szakosztályvezető értékelte a szezont, majd megköszönte a szülők egész éves önzetlen támogatását. Itt vette át vármegyei bajnokságot megnyerő felnőtt csapat az aranyérmeket és a szakosztálytól távozó edzőket, Bartl Eszter, Szabó-Kosik Adél és Gellérfi Évát is elbúcsúztattuk. A hivatalos részt követően a főszerep a kötetlen beszélgetéseké, a sok játéké, a vidámságé lett. Valamennyi kézilabdásunkat egy-egy kulaccsal ajándékoztuk meg.

Bronzérmet érő győzelem!

Május 18-án került sor a vármegyei női kézilabda bajnokság utolsó mérkőzésére, aminek a tétje a dobogó harmadik helye volt. A mérkőzést a Hajmáskér csapatával játszottuk. Helyzeti előnyből indultunk, hiszen a párharc első mérkőzésén hazai pályán sikerült nyolc góllal nyerni. A mérkőzést sajnos sok technikai hibával, rontott lövéssel és gyenge kapus teljesítménnyel kezdtük. A 15. perc tájékán sikerült felébrednünk és utolérnünk a rendkívül motivált ellenfelünket. Az első félidő végére két gólos vezetést szereznünk. A második félidő első része kiegyenlített küzdelmet hozott,

XX. emlékverseny nyílt nemzetközi harművészeti bajnokság

A Dorogi Atlétikai Club Kempo Szakosztálya, az elmúlt évekhez hasonlóan, képviselte magát az idén 20. alakalommal megrendezett emlékversenyen, melyet az elhunyt kempo mesterek tiszteletére szerveznek minden évben. A Szigetszentmiklóson rendezett versenyen Kiss Roland ezüst érmet szerzett B-viadalból, Vágvölgyi Vazul szintén ezüst érmet szerzett C és B viadalból is, illetve bronz érmet Gí Submissionből. Gratulálunk versenyzőinknek!

Sikeres hétvégén vannak túl dartsosaink

Szombaton Dorogon cricket versenyt rendeztünk, ahol Miskolci Péter magabiztosan nyerte a tornát, ezzel értékes pontokat is szerzett. Szabó József a második, míg Kovács Dávid a harmadik helyen végzett. Gratulálunk! Vasárnap amatőr játékosaink egy svájci levezetésű páros versenyen vettek részt, ahol az előkelő 5. helyezést érték el. Szép volt Frank Viktor, Fazekas Szilárd! Szintén vásárnap Párkányban rendezték meg a Májusi Kupa dartsversenyt, ahol Hummel Dániel végig nagyszerű játékkal, a döntőben ráadásul 6-0 eredménnyel megnyerte a tornát. Szabó József az előző napi