Megkezdődött a tavaszi U14-es bajnokság

Február utolsó hétvégéjén vette kezdetét az U14-es bajnokság tavaszi fordulója. Dunakeszire látogattunk, ahol két nagyon jó csapattal kellett megmérkőznünk. A felkészülésünket a sok betegség megnehezítette, de ennek ellenére a cél az volt, hogy egy jó játékkal lepjük meg az ellenfeleinket. A kitűzött célt sikerült elérni. Bár a játékunkban csúsztak apróbb hibák mind védekezésben, mind támadásban, azt gondolom ez a nap a csapategységről, a küzdeni tudásról szólt. A csapatot elkísérő szülők sok, szépen felépített támadást, védekezésben számos megállító faultot láttak. Külön ki kell emelnem kapusunk Bakonyi Bíborka teljesítményét, aki kiváló védésekkel adott lendületet a csapatnak. Ellenfeleink a Budakalász és a Göd csapata volt. Szoros, kiélezett mérkőzéseken egy egygólos vereséget és egy döntetlent értünk el. De a látott játék és a lányok hozzáállása alapján számomra ezek „megnyert” mérkőzések voltak.

Nagyon büszke vagyok a csapatomra, hiszen ebben az U14-es mezőnyben mi nagyon „kicsik” (fiatalok) vagyunk, ennek ellenére megálljuk a helyünket a pályán. Gratulálok a lányok! Csak így tovább! Hajrá Dorog!

  • BUDAKALÁSZ FKC – DOROGI AC  18:17 (11:8)
  • DOROGI AC – GÖDI SE 20:20 (9:11)

A csapat tagjai: Bakonyi Bíborka kapus, Haász Hanna, Kákonyi Zsófia, Farkas Borka, Vágvölgyi Dóra, Pócsik Mira, Simon Viktória, Dobi Nóra, Takács Adél, Tóth Fruzsina, Bátori Lia

Edző: Györgyné Körmöczi Renáta

További hírek

Dupla U20 Országos Bajnokság a hétvégén! 

Szép hétvégét zártak birkózóink az U20-as Országos Bajnokságon! Pénteken a pesterzsébeti Kruj Iván Sportcsarnok adott otthont az U20-as kötöttfogású országos bajnokságnak.A rangos viadal egyben a júliusi, szkopjei Európa-bajnokság egyik válogatóversenye

Tovább olvasom »

Szilágyi Dominik Európa- bajnoki ezüstérmes

Az elmúlt héten sem maradtak izgalmak nélkül birkózóink, az U17-es korosztályban versenyző Szilágyi Dominik Szamakovban lépett szőnyegre az Európa-bajnoki éremért. Dominik remek teljesítménnyel, három magabiztos győzelmet követően jutott be a

Tovább olvasom »

U15 Országos Bajnokság – Abony 

Zalaegerszeg után ezúttal Abony adott otthont az U15-ös korosztály szabadfogású országos bajnokságának, ahol fiataljaink ismét szőnyegre léptek a bajnoki címekért! A dorogi eredmények ezúttal is hasonlóan alakultak, mint a kötöttfogású

Tovább olvasom »