Kozma István-emlékverseny – Dorogi sikerrel! 

Az őszi szünetben sem maradtunk birkózó verseny nélkül!
Csepelen rendezték a Kozma István-emlékversenyt, ahol szép számmal gyűltek össze a jövő bajnokai.

A tehetséges magyar birkózópalánták osztrák, horvát, cseh, olasz, vajdasági, szerb, moldovai, holland, lengyel, erdélyi, román, felvidéki és szlovák versenyzőkkel mérhették össze tudásukat.

A KIMBA nagycsarnokában négy szőnyegen közel négyszáz mérkőzés zajlott le – igazi birkózóünnep volt!

A Dorogi Atlétikai Club számára is született szép eredmény:
Dóczi Botond – bronzéremmel térhetett haza!

Gratulálunk, Botond!
Hajrá Dorog!

További hírek

U15 Országos Bajnokság – Zalaegerszeg

Több mint 200 fiatal tehetség lépett szőnyegre az év második utánpótlás országos bajnokságán, amelynek a zalaegerszegi Zalakerámia Sport- és Rendezvénycsarnok adott otthont. A rangos megmérettetésen 165 fiú és 57 serdülőkorú

Tovább olvasom »

Fekete Gyémánt Kupa Dorogon!

Színvonalas nemzetközi mezőny gyűlt össze Dorogon az U20-as kötöttfogású birkózók számára rendezett XV.Fekete Gyémánt Kupán! Bár a verseny idén nem volt válogató, a hangulatra és a színvonalra így sem lehetett

Tovább olvasom »

Sportágnépszerűsítő nap

A szombati napon ismét gyerekzsivajjal telt meg a tatabányai Földi Imre Sportcsarnok. A sportágnépszerűsítő nap keretében egy igazán izgalmas kézilabda program valósult meg, ahol a Dorogi AC mindkét korcsoportban három-

Tovább olvasom »

Kiemelkedő márciusi szereplés karatékáinktól

Mozgalmas és eredményes időszakon vannak túl a Dorogi Atlétikai Club karate szakosztályának versenyzői, akik 2026 márciusában két rangos, nemzetközi megmérettetésen is bizonyították felkészültségüket. Március 8-án Ausztriában léptek tatamira sportolóink, ahol

Tovább olvasom »