Sikeres hétvégén vannak túl dartsosaink

Szombaton Dorogon cricket versenyt rendeztünk, ahol Miskolci Péter magabiztosan nyerte a tornát, ezzel értékes pontokat is szerzett. Szabó József a második, míg Kovács Dávid a harmadik helyen végzett. Gratulálunk!

Vasárnap amatőr játékosaink egy svájci levezetésű páros versenyen vettek részt, ahol az előkelő 5. helyezést érték el. Szép volt Frank Viktor, Fazekas Szilárd!

Szintén vásárnap Párkányban rendezték meg a Májusi Kupa dartsversenyt, ahol Hummel Dániel végig nagyszerű játékkal, a döntőben ráadásul 6-0 eredménnyel megnyerte a tornát. Szabó József az előző napi második helye mellé most bezsebelhetett még egy harmadik helyezést is. Óriási teljesítmény mindkettőjük részéről.

Játékosaink a folyamatos edzéseknek köszönhetően remek formában vannak, szinte minden versenyről érmekkel, serlegekkel térnek haza. Reméljük sokáig sikerül megőrizni ezt a jó szériát.

Gratulálunk, további sikereket kívánunk mindenkinek!