Diákolimpia és U23-as világbajnokság

Három októberi területi diákolimpiát követően Hajdúszoboszló adott otthont a hónap első diákolimpiai döntőjének, ahol az U15-ös korosztály szabadfogásban mutathatta meg tudását.

A városi sportházban rendezett diákolimpián több mint 150 serdülőkorú birkózó próbált szerencsét, több olyan tehetség is szőnyegre lépett, aki a nyári, kaposvári korosztályos Európa-bajnokságon is dobogóra állhatott.

Eredmények:

• 62 kg Torda Regő – 5. hely

Az idei diák II-es diákolimpiai döntőre a szigetszentmiklósi, nagykanizsai és orosházi területi diákolimpiai bajnokságokról lehetett kvalifikálni. A bejutók közül összesen 153 ifjú sportoló sorakozott fel szombaton a Gellért Sándor Sportcentrum három szőnyegén.

Eredmények:

• 50 kg Ekker Olivér – 5. hely
  • 69 kg Dóczi Botond – 1. hely

Ez idő alatt Klányi Krisztofer az U23 albániai világbajnokságon küzdött ahol 1 győztes és 2 vesztes mérkőzéssel a 72 kg súlycsoportban a kötöttfogásúak között a 11. helyen zárt.

Gratulálunk mindenkinek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

További hírek

Sikeres hétvégén vannak túl dartsosaink

Szombaton Dorogon cricket versenyt rendeztünk, ahol Miskolci Péter magabiztosan nyerte a tornát, ezzel értékes pontokat is szerzett. Szabó József a második, míg Kovács Dávid a harmadik helyen végzett. Gratulálunk! Vasárnap

Tovább olvasom »

Győzelem a véghajrában

Utolsó előtti fordulót Esztergomban rendezték meg az U12-es korosztály számára. Ezúttal a Tatbánya és Lébény csapata volt az ellenfél. Bartl Eszter edző értékelte a játéknapot: Már reggel éreztem a lányokon,

Utolsó előtti U14- es bajnoki forduló

U14-es csapatunk szombaton Mórra utazott, hogy a soron következő bajnoki fordulón ismét a Pilisvörösvár és Ács csapataival mérkőzzön meg. Pinczés Tímea edző értékelte a játéknapot: Már a melegítésnél látszott a

Küzdelem hazai pályán

Április 28- án hazai pályán fogadtuk a Pilisvörösvár és az Ács csapatát az Országos Gyermekbajnokság soron következő fordulójában. Pinczés Tímea edző értékelte a játéknapot: A vörösvári lányok ellen a kezdeti

Kempo utánpótlás verseny Szadán

Shorinji Toraken Ryu és Kurayfat Kempo Szövetség fővédnöksége alatt utánpótlás kempo kupát szervezett hétvégén a Fehér Tigris Szabadidő- és Sportegyesület Szada Kupa néven. A versenyen közel 140 fő mérettette meg

Tripla verseny

Április 27-28-án az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Varga Jánosra emlékeztek az abonyi U17-es szabadfogású és női országos bajnokságon. Közel kétszáz kadét korú birkózó próbált szerencsét április utolsó szombatján az abonyi