Területi szabadfogású bajnoksággal indult a február!

Hétvégén Kaposváron a nyugat magyarországi területi szabadfogású birkózó  bajnokságon 134 versenyző lépett szőnyegre, ebből 13-an Dorogról.

Küzdelem hazai pályán

Április 28- án hazai pályán fogadtuk a Pilisvörösvár és az Ács csapatát az Országos Gyermekbajnokság soron következő fordulójában. Pinczés Tímea edző értékelte a játéknapot: A vörösvári lányok ellen a kezdeti

Tovább olvasom »

Tripla verseny

Április 27-28-án az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Varga Jánosra emlékeztek az abonyi U17-es szabadfogású és női országos bajnokságon. Közel kétszáz kadét korú birkózó próbált szerencsét április utolsó szombatján az abonyi

Dorogi darts liga

Véget ért a 9+1 fordulós Dorogi darts liga küzdelme a legjobb 8 összecsapásával. Jó fordulók és nagy meccsek után a következő végeredmény született: Mindenkinek gratulálunk, aki részt vett ezen a

Karate sikerek

A karatékáink számára a tavaszi versenyszezon következő állomása a 2024.04.20-án megrendezett II. Kyo Team Kupa volt. A versenyen 19 klub140 versenyzője mérte össze tudását. A Dorogi AC három versenyzővel indult.

Kempo övvizsgák

Március legvégén egyesületünk kempo szakosztályából többen is övvizsgát tettek. Sokaknak ez volt az első övvizsgája. A legkisebbek közül többen gyermek fokozatra vizsgáztak. Kerekes Marcell és Fehér Amélia első színes övüket

22. Bicske-kupa

A Dorogi Atlétikai Club Kempo szakosztálya is részt vett a 22. Bicske-kupán, a nagy múltú utánpótlás versenyen, amely egyben válogatott pontszerző is volt a 12-13 éves korosztály számára. Eredmények: Gratulálunk