Elkezdődött az U14-es bajnokság

A Dorogi Atlétikai Club kézilabdás lányai hazai pályán, Dorogon kezdték meg a bajnokságot. Az első fordulóban két mérkőzés várt a csapatra, és mindkettőn nagyszerű teljesítményt nyújtottak. Az első találkozón a […]

A Dorogi Atlétikai Club kézilabdás lányai hazai pályán, Dorogon kezdték meg a bajnokságot. Az első fordulóban két mérkőzés várt a csapatra, és mindkettőn nagyszerű teljesítményt nyújtottak. Az első találkozón a […]