Hétvégi fordulók

Hétvégén felnőtt és U11-es csapatunk is pályára lépett.

Gellérfi Éva edző gondolatai a hétvégi U11-es fordulóról: Az első meccsre még álmosan álltunk fel sok hibával játszottunk de tisztesen helytálltak pilisvörösvári csapat ellen a lányok. A második meccsre már harcosan érkeztünk és küzdöttünk a labdákért voltak szép védesek és ennek köszönhetően elől is voltak szép megmozdulások. Edzünk tovább próbáljuk kijavítani a hibákat és erősödni, hogy az erősebb ellenfelekkel is jobban fel tudjuk venni a harcot. Gratulálok a hétvégéhez és Hajrá Dorog!

Felnőtt csapatunk hétvégi ellenfele a tabellát vezető Pázmánd Sportegyesület volt.

Györgyné Körmöczi Renáta edző: Nehéz, küzdelmes játékra számítottunk. A mérkőzést nagy lendülettel kezdtük és átlövéseink az ellenfél kapujába landoltak, így az 6. percben három gólos előnyünk volt. Ez az előny a 10. percre elúszott, az ellenfél kiegyenlített. A félidő végéig hol a hazai, hol a vendégcsapat vezetett. Közvetlenül a mérkőzés lefújása előtt Priáll Edina jól eltalált átlövésével egy gólos előnnyel mentünk szünetre. A második játékrészt a hazai csapat kezdte jobban. Két gólos előnyre tettek szert, de ennél nagyobb különbség nem alakult ki. Az utolsó hét percre ismét döntetlen állással fordultunk rá. Sajnos itt hibáztunk. Emberelőnyben kétszer is eladtuk a labdát, amit az ellenfél gólra váltott. Így pontszerzés nélkül indultunk haza. Egy nagyon jó iramú mérkőzést játszottunk, ahol mind a lövés hatékonyságunk (69%), mind a védés hatékonyságunk (31%) jobb volt az ellenfelünknél.

A csapat tagjai: Gyuránki Bernadett és Fehér Lilla kapusok, Előd Nikolett (6 gól), Manczal Dóra (6 gól), Priáll Edina (5 gól), Hartmann Petra (5 gól), Illés Eszter (2 gól), Pétervári Dzsenifer (1 gól), Gellérfi Éva (2 gól), Haskó Judit.

Gratulálunk!

További hírek

Dupla U20 Országos Bajnokság a hétvégén! 

Szép hétvégét zártak birkózóink az U20-as Országos Bajnokságon! Pénteken a pesterzsébeti Kruj Iván Sportcsarnok adott otthont az U20-as kötöttfogású országos bajnokságnak.A rangos viadal egyben a júliusi, szkopjei Európa-bajnokság egyik válogatóversenye

Tovább olvasom »

Szilágyi Dominik Európa- bajnoki ezüstérmes

Az elmúlt héten sem maradtak izgalmak nélkül birkózóink, az U17-es korosztályban versenyző Szilágyi Dominik Szamakovban lépett szőnyegre az Európa-bajnoki éremért. Dominik remek teljesítménnyel, három magabiztos győzelmet követően jutott be a

Tovább olvasom »

U15 Országos Bajnokság – Abony 

Zalaegerszeg után ezúttal Abony adott otthont az U15-ös korosztály szabadfogású országos bajnokságának, ahol fiataljaink ismét szőnyegre léptek a bajnoki címekért! A dorogi eredmények ezúttal is hasonlóan alakultak, mint a kötöttfogású

Tovább olvasom »