Bronzérmet érő győzelem!

Május 18-án került sor a vármegyei női kézilabda bajnokság utolsó mérkőzésére, aminek a tétje a dobogó harmadik helye volt.

A mérkőzést a Hajmáskér csapatával játszottuk. Helyzeti előnyből indultunk, hiszen a párharc első mérkőzésén hazai pályán sikerült nyolc góllal nyerni. A mérkőzést sajnos sok technikai hibával, rontott lövéssel és gyenge kapus teljesítménnyel kezdtük.

A 15. perc tájékán sikerült felébrednünk és utolérnünk a rendkívül motivált ellenfelünket. Az első félidő végére két gólos vezetést szereznünk.

A második félidő első része kiegyenlített küzdelmet hozott, majd az utolsó negyedórában Fehér Lilla kiváló védéseit követő gyors indításokból nyolc gólos előnyre tettünk szert, végül a mérkőzést 22:28 -ra nyertük.

Összesítésben: 63:49 arányban zártuk a kétfordulós párharcot, így a mi nyakunkba került a bronzérem a mérkőzés végén.

A csapat tagjai: Fehér Lilla kapus, Előd Nikoletta (9 gól), Gellérfi Éva (2 gól), Manczal Dóra (4 gól), Hartmann Petra (7 gól), Illés Eszter (2 gól), Priáll Edina (1 gól), Haskó Judit, Jármai Eszter (2 gól), Pétervári Dzsenifer (1 gól), Jurácsik Lili

Edző: Györgyné Körmöczi Renáta