Strandbirkózás

Fiatal sportolóink a strandbirkózó sorozat II. állomásán Siófokon küzdöttek.

Torda Regő nyert az U14-es korcsoport 57 kg-os súlycsoportjában. Lakatos Árpád az U18-as korcsoport +80 kg-os kategóriájának bronzérmese lett!

Gratulálunk fiúk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

További hírek

22. Bicske-kupa

A Dorogi Atlétikai Club Kempo szakosztálya is részt vett a 22. Bicske-kupán, a nagy múltú utánpótlás versenyen, amely egyben válogatott pontszerző is volt a 12-13 éves korosztály számára. Eredmények: Gratulálunk

Tovább olvasom »

U14-es sikerek

Április 14-én a nyárias melegben folytatódott az leány U14- es bajnokság, Budapesten. A tavaszi szünetet pihenéssel, a családdal töltötték a lányok, de közben egyéni edzéseket végeztek. A pár napos közös

Utánpótlás eredmények

Április 13.-án Tatabányán rendezték meg az U10-es bajnokság 4. fordulóját. Fenyvesi- Varga Elvira edző értékelte a játéknapot: Az első mérkőzésünket a Kőkúti Sasok DSE (Tata) csapatával játszottuk. Két azonos képességű

Dupla verseny

Szombaton Csepelen, a Kozma István Magyar Birkózó Akadémián a Honvéd-kupán tették a kart mind a három szakágban. A kötöttfogásúaknál 4 dorogi birkózó is szőnyegre lépett. Eredmények: Fiatalabb versenyzőink vasárnap szintén

Április 13-án Tatabányán rendezték meg az U10-es bajnokság 4. fordulóját. Fenyvesi- Varga Elvira edző értékelte a játéknapot: Az első mérkőzésünket a Kőkúti Sasok DSE (Tata) csapatával játszottuk. Két azonos képességű